Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~Neniadt

już wyłuszczam, ale zaznaczam, że moje uwagi są wątpliwościami z perspektywy kogoś, kto raczej patrzy na to, jak ciało ludzkie jest zbudowane w sensie jeno patrzenia - nie uskuteczniam anatomii na kartkach. dlatego użyję sformułowania "mam wątpliwości"

otóż, mam wątpliwości co do talii postaci po prawej - przy skręcaniu skóra się napręża, tutaj nie widzę tego, mam raczej wrażenie, że ta kobieta jest zbudowana, jak lalka Barbie - z taką talią obrotową.
mam wątpliwości co do jej biustu - ale to już jest raczej czysto subiektywne - sprawia wrażenie strasznie "sterczącego" if you know what i mean - kobieta po lewej ma ładne, okrągłe piersi, tutaj wygląda to bardziej, jakby ktoś podniósł biust i jednocześnie spłaszczył go deseczką od góry.
wątpliwości mam też co do lewej nogi lewej postaci i jej ręki - coś mi tu nie pasuje z perspektywą. i chociaż, co zaznaczałam, sama nie rysuję sylwetek w takim sensie, w jakim są one ukazane na tej pracy, to dobrze skonstruowany rysunek powinien mnie oszukać. tutaj wyczuwam mały zgrzycik.mam słabość do Żydów. got me.


no, faktycznie, anatomia trochę poleciała. dobry patent na to, by widzieć takie rzeczy w swojej pracy, to zrobić lustrzane odbicie. za skuteczność ręczę.

tak, wiem, że to jest komiks, ale tutaj nie mam na myśli tylko karykaturalności, a błędy anatomiczne, no, słowem, nie gra mi za diabła.


a to nawet bardziej.


ryli fpytkę.


Iwan IV Groźny kieruje spojrzenie ku Bogu.


Piotr I Wielki


lomo fisheye, yup?


Boże, Kroomen, stopień Twojej kreatywności jest literalnie niebezpieczny.


olać kadr, jest naprawdę w dechę. aż mi dreszcz przeszedł, co się rzadko zdarza.


jaaa, hicior mojej młodości!


są winyle, będą fajki.

eh.
a kiedy pince-nez?


przepiękne


sehr gut !


ojejku.

no nic, lecę dalej.


chyba jestem tępa.


miliardy podobnych ujęć, miliardy tych samych obiektów, miliardy


bulszit-landszaften


miliardy ujęć, miliardy powtórzeń, miliardy analogii


jak pod następną pracą. doceniam technikę i czas, poświęcony na uchwycenie ujęcia, niemniej to nie jest miara mojego pojęcia dobrego zdjęcia.


dobre technicznie, poza tym nie widzę tu niczego nowatorskiego. łatwo się pomylić i przypisać autorstwo komukolwiek zajmującemu się fotografią ptaków.


kojarzy mi się z Dalim. dość mocno.


zomfg, hdr.


znowu oderwanie. jakby elementy miały bolce, które wciskasz w bruk i dzięki temu umieszczasz je w kadrze.


czyżby przed zegarem?Poprzednia strona 1 ... 3 4 5 6 7 ... 30 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt